Stará tržnica sa rozbieha – potravinové trhy dvakrát do mesiaca.

stara_trznica.jpg

17. mája sme na siedmom potravinovom trhu spustili prevádzku našej Školy varenia. Food Revolution Day sme tak predĺžili na dvojdňovú akciu, keďže ste okrem sezónnych potravín, mohli v Starej tržnici nielen nakupovať, ale aj počuť blok prednášok či navštíviť tematický workshop.

Potravinové trhy v Starej tržnici začali prebiehať na dvojtýždennej báze, konajú sa teda každú druhú sobotu od 10.00 hod. do 15.00 hod., tak ako aj túto, najbližšiu.

10177237_637105013031136_2570664472698389467_n

Trh v Starej tržnici ponúka sezónne potraviny vyrobené a vypestované farmármi a malovýrobcami z okolia Bratislavy, ako aj kvalitné špeciality z krajín vzdialenejších. Kúpiť si tu môžete sezónne ovocie a zeleninu, mäsové a mliečne výrobky, pečivo, cukrovinky a iné delikatesy, nápoje. Čerstvé sliepky,kuratá a králiky od pani Frankovej, klobásky, salámy a iné pochutiny z diviny od Eleska. Trh dopĺňa sprievodný program plný edukačných aj zábavných aktivít pre deti i dospelých. Túto sobotu, 21. júna bude v Škole varenia prebiehať kurz prípravy pečiva. Ak sa nemýlime, ešte pár voľných miest sa nájde.

Lístky na kurz pečenia chleba a pečiva kúpiš na Predpredaj.sk

Stretnime sa spolu na TRHu v Starej tržnici!

Foto zdroj: Stará Tržnica

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *