Jeseň 2016 v Jem iné

november_cover_jemine

Milí dospeláci,

na jeseň sme si pre vás pripravili nové zaujímavé kurzy varenia, zamerané na rôzne sezónne témy od pečenia domáceho chlebíka, cez detské kurzy až po rôzne vianočné a sviatočné témy, to všetko až do konca roka 2016. Stačí kliknúť na náš rozvrh, vybrať si kurz podľa záujmu a prihlásiť sa prostredníctvom emailu.

img_7564-1024x683 img_1122-1024x668
Okrem vlastných kurzov v réžii Jem iné máme novinku, a to spoluprácu s Martinou Grňovou, víťazkou prvého Master chefa, s ktorou sme pripravili 3 jesenno-zimné kurzy, jeden chutnejší ako druhý: sladkosti bez výčitiekzdravé vianočné pečenie a jesenné Food Revolution dobroty. Maťa je naša krvná skupina, takže sa máte na čo tešiť.

Naďalej sa venujeme aj témam prvých príkrmov pre bábätká, rýchlym a vyváženým raňajkovým jedlám, a v neposlednom rade pre veľký záujem už 5.11. opakujeme bento box kurz varenia alebo ako si pripraviť zdravé jedlo do práce či školy do jednej krabičky.
img_0390-1024x683image3

Užívajte si s nami jesennú sezónu so skvelou zábavou a menu podľa vášho výberu. Viac informácií sa dozviete na našich stránkach, alebo nás v prípade otázok či prihlásania kontaktujte na skolavarenia@jemine.sk.

Tím Jem iné

P.S. Je to priam až neuveriteľné, ale 9.11. krstíme ako spoluatorky našu novú knihu, Rok v slovenskej ľudovej kuchyni, a všetkých vás samozrejme vítame!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *